Strona główna » O Mojej Redzie » Reklama w portalu Moja Reda

Reklama w portalu Moja Reda

Portal miejski Moja-Reda.pl jest młodą i szybko rozwijającą się stroną dla mieszkańców Redy.

W ostatnich miesiącach notujemy bardzo duże przyrosty oglądalności, na infografice są podane dane za miesiąc czerwiec 2016. W styczniu 2016 odwiedziło nas 23 tys osób, dokładnie tyle ilu Reda ma mieszkańców. Od stycznia do czerwca liczba ta wzrosła o 10 tys, co oznacza, że chętnie odwiedzają nasz portal również mieszkańcy Małego Trójmiasta. Nasz profil na Facebooku “Moja Reda“, stał się bardzo popularny, zebraliśmy ponad 3 tys “lajków”, a użytkownicy są bardzo aktywni.

Aktualnie oferujemy następujące formy reklamy:

BANER MINI S1 – 150×120 pikseliO Mojej Redzie

Graficzny element reklamowy o wymiarach 150×120 pikseli, umieszczany w prawej kolumnie serwisu. Kliknięcie w baner powoduje automatyczne przejście użytkownika do strony www wybranej przez reklamodawcę. Baner emitowany jest w serwisie w trybie rotacyjnym (maksymalnie 3 reklamy w serii).

Cena: 70 zł + 23% VAT za miesiąc emisji
Projekt banera: 20 zł + 23% VAT

Specyfikacja techniczna:
Pliki: flash (.swf lub .fla), .gif (statyczny lub animowany), .jpg
Wymiary: 150×120 pikseli
Wielkość pliku: maksymalnie 70 kB

BANER TOP A1 – 729×90 pikseli

Graficzny element reklamowy o wymiarach 729×90 pikseli, umieszczany w nagłówku po prawej stronie od logo lub nad nim. Kliknięcie w baner powoduje automatyczne przejście użytkownika do strony www wybranej przez reklamodawcę. Baner emitowany jest w serwisie w trybie rotacyjnym (maksymalnie 3 reklamy w serii).

Cena: 140 zł + 23% VAT za miesiąc emisji
Projekt banera: 20 zł + 23% VAT

Specyfikacja techniczna:
Pliki: flash (.swf lub .fla), .gif (statyczny lub animowany), .jpg
Wymiary: 729×90 pikseli
Wielkość pliku: maksymalnie 100 kB

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Tekst sponsorowany publikowany jest w „Aktualnościach” na Moja-Reda.pl oraz po prawej stronie serwisu w dziale „Artykuły promowane”. Publikowany tekst może być dowolnej długości oraz zawartości. Istnieje możliwość publikacji tekstu sponsorowanego także w serwisie Małe Trójmiasto mtk.pl

Cena: 90 zł + 23% VAT (minimum tydzień na stronie głównej, następnie tekst przechodzi do archiwum).
Napisanie artykułu przez zawodowego dziennikarza kosztuje średnio od 70 zł + 23% VAT (cena ustalana indywidualnie, zależnie od objętości i czasu poświęconego na zebranie materiałów)

STRONY INTERNETOWE

Oferujemy wykonanie strony internetowej w przystępnych cenach już od 560zł (netto)Zapewniamy pełen zakres usług: proste strony reklamowe, strony firmowe, sklepy internetowe, aplikacje na zamówienie, zdjęcia reklamowe, pisanie tekstów, tłumaczenia.

SOCIAL MEDIA

Promocja firmy za pomocą portali społecznościowych np. Facebook to dziś konieczność, potrafimy stworzyć i prowadzić żywy profil, którzy przynosi korzyści.

KONTAKT:

Dział reklamy: reklama@moja-reda.pl, tel. 794 040 777

Podane ceny obowiązują od 1 października 2015 i są cenami netto.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

9 komentarzy

Tutaj napisz swój komentarz