O Mojej Redzie

O Mojej Redzie

Reda jest młodym miastem położonym w samym sercu Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Swój szybki rozwój zawdzięcza budowie elektrowni atomowej w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Obecnie dzięki budownictwu mieszkaniowemu Reda ma największy przyrost ludności z pośród miast Małego Trójmiasta.

W mieście prężnie dział wiele instytucji kulturalnych np. Miejski Dom Kultury, którego siedziba nosi nazwę Fabryka Kultury. Są też stowarzyszenia skupiające lokalnych artystów np. Kunszt, który organizuje co roku „Redzkie Impresje”, Kulturnatywa.

Moja-Reda.pl

Moja-Reda.pl to portal, na którym informujemy o redzkich wydarzeniach kulturalnych, społecznych i rozrywkowych. Relacjonujemy również zmiany jakie zachodzą na Redzie. Opowiadamy o nowych miejscach, inwestycjach komunikacyjnych, biurowych czy mieszkalnych. Nasz cel to pozwolić Redzianom poznać unikalny charakter i doświadczyć transformacji naszego miasta.

1 Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz
  • Strach mówić dobrze o moim mieście , bo pisiory tylko na to czekają , żeby to zniszczyć .Jeżeli w mieście rządzą ludzie , którzy chcą wiele zrobić , to umożliwcie im to…(czyt.:dajcie IM fundusze ) .Oni tego nie zmarnują.