Edukacja

Jak przygotować dziecko na pójście do przedszkola?

Akademia Rodzica. Spotkanie z pedagogiem dla rodziców przyszłych przedszkolaków. Co powinniśmy wiedzieć zanim dziecko pójdzie do przedszkola? Jak radzić sobie z stresem u dziecka związanym z zmianą środowiska?

30 czerwca zapraszamy rodziców na bezpłatne spotkanie konsultacyjne z pedagogiem oraz psychologiem w ramach projektu „Domowe przedszkole” fundacji PIK, dofinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

W czasie konsultacji będzie można zapytać jak przygotować przyszłego przedszkolaka, jak radzić sobie ze stresem związanym ze zmianą. Rodzice przedszkolaków będą także mogli zapytać i poznać jakie materiały i gry edukacyjne wspierają rozwój przedszkolaka.

Spotkanie odbędzie się 30 czerwca (czwartek)  od godziny 17.30 do 19.30, w Starym Młynie (ul. Pucka 9A) w Redzie, konsultacje poprowadzą psycholog i coach oraz pedagog. Wszystkich chętnych do udziału w konsultacjach prosimy o zapisy (telefonicznie: 607 343 495 lub mailowo: info@fundacjapik.org.pl). Na spotkanie prosimy przyjść bez dzieci.

Na zdjęciu dzieci z grupy “Krasnoludki” w Przedszkolu przy Parku.

 

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

4 komentarze

Tutaj napisz swój komentarz