Pomagamy

Podaruj Maciusiowi lepsze życie, przekaż 1% z podatku

Trwa okres rozliczania PIT’ów, jak co roku możemy oddać 1% z naszego podatku na cele charytatywne. Chcemy zwrócić Państwa uwagę na osoby oraz organizacje z naszego miasta potrzebujące wsparcia. Dziś przedstawiamy 8 letniego Maciusia.

Jesteśmy rodzicami 8 letniego Maćka. Nasz synek urodził się 28.09.2007 roku. Po urodzeniu dostał 7 punktów Agpar. Trzy dni po narodzinach zdiagnozowano u niego wadę centralnego układu nerwowego – agenezję ciała modzelowatego (wyjaśnienie w historii choroby). Tak w skrócie to brak połączenia pomiędzy prawą i lewą półkulą, które odpowiada za przekazywanie impulsów pomiędzy półkulami. Zdiagnozowano u niego (niestety bardzo późno) niedoczynność tarczycy, która również spowalniała rozwój. Z czasem ujawniła się też wada wzroku, pojawiły się problemy z żołądkiem, serduszkiem i inne.

Maciek pomimo intensywnej rehabilitacji i różnych terapii rozwija się wolniej niż jego rówieśnicy. Mimo swoich ograniczeń nasz Maciejek jest cudownym i radosnym dzieckiem, pełnym energii, ciekawym świata i prawie zawsze uśmiechniętym.

Pragniemy zapewnić mu jak najlepsze warunki do dalszego rozwoju, podarować możliwie jak najszczęśliwsze dzieciństwo. Jesteśmy świadomi, że czeka nas ciężka i długa praca oraz wiele wyrzeczeń, jednak uśmiech naszego bąbla dodaje nam sił. Pomimo wszystkich przeciwności losu nie poddajemy się.

Pomagamy Maciej Głodowski

W ostatnim roku Maciek zrobił ogromne postępy (przynajmniej jak na swoje możliwości) dlatego chcąc utrzymać to wszystko i osiągać jeszcze więcej potrzebujemy Waszej pomocy. Intensywna rehabilitacja przynosi efekty, niestety wszystko kosztuje, 1 godz rehabilitacji to 50-120 zł, 2-tyg. turnus rehabilitacyjny to 5000 zł, ale WARTO! BĘDZIEMY WDZIĘCZNI!!!

Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podaj:
13684 Głodowski Maciej

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Tytułem:
13684 Głodowski Maciej darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Strona internetowa Maćka: http://maciejglodowski.tnb.pl

 

Tematy
Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

1 Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz