Moja Reda » Rozrywka » Ugotowani TVN w Redzie

Ugotowani TVN w Redzie

W najnowszym odcinku "Ugotowanych" zobaczymy popisy kulinarne Leszka Chamerskiego, charyzmatycznego barmana i duszę Gburkowego towarzystwa.

W niedzielę (9 kwietnia), o godz. 18, telewizja TVN wyemituje kolejny odcinek programu “Ugotowani”. Tym razem wśród bohaterów programu będzie mieszkaniec Redy, znany smakosz i barman Leszek Chamerski.

“Ugotowani” to już drugi po Kuchennych Rewolucjach program kulinarny telewizji TVN zrealizowany w naszym mieście. Tym razem ekipa tv gościła pod koniec lutego br. w domu Leszka Chamerskiego, barmana i duszę towarzystwa Gburki znanego z ciętego dowcipu i wyjątkowych zdolności kulinarnych. Każdy z czterech uczestników Ugotowanych przygotował u siebie w domu kolację składającą się z trzech dań. Uczestnicy programu oceniają się wzajemnie, a najlepszy zgarnia okrągłe 5 tysięcy złotych.

Co poda Leszek?

Wiemy, że będzie słodko. Leszek połaskocze podniebienia gości ręcznie robionymi cukierkami. Leszek nie chciał nam wyjawić co będzie głównym daniem, wiemy tylko, że bohaterem wieczoru będzie słynna Amnesia!

Czy Leszek wygra i kim jest Krysia oraz Lucjan dowiemy się już 9 kwietnia o godz. 18:00 na kanale TVN.

O autorze

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

6 komentarzy

Tutaj napisz swój komentarz

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj newsletter!

Email marketing powered by FreshMail