Aktualności

1 listopada msze na cmentarzu w Redzie na Wszystkich Świętych

Tradycyjne nabożeństwa na redzkich cmentarzach będą odprawiane o godz. 10.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Gniewowskiej oraz o godz. 14.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Gdańskiej.

Ze względu na bezpieczeństwo ruchu pieszego, w rejonie cmentarza komunalnego w Redzie przy ul. Gniewowskiej ruch pojazdów zostanie ograniczony.

Zobacz też: „Wieczór Łaski” pt. „Holy Wins – nie lękaj się świętości”

Bardzo prosimy o stosowanie się do poleceń kierujących ruchem i przestrzeganie oznakowania drogowego, co ułatwi i usprawni dojazd i powrót z cmentarzy. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Redy do skorzystania z usług komunikacji miejskiej lub przyjścia na piechotę.

Na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 zostanie udostępniony dodatkowy parking z wjazdem od ulicy Gniewowskiej – Żwirowej. Samochody można również zostawić na parkingach oddalonych od cmentarza, np. przy sklepie POLO.

ZMIANY W KURSOWANIU AUTOBUSU LINII 17 W DNIACH 28.10 – 01.11 2017 r.

Informujemy, że w dniach 28 – 31 października 2017 r. na linii nr 17 będzie kursował autobus o standardowej długości 12 metrów, mogący przewieźć około 100 osób. W dniu 1 listopada linię 17 będą obsługiwały dwa autobusy wg rozkładu świątecznego. Świąteczny rozkład jazdy linii 17 znajduje się na stronie internetowej www.mzkwejherowo.pl

Linie 8, 9, 18 i 19 kursują bez zmian.

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

Dodaj Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz