Aktualności

Bezdomni śpią na ławkach i klatkach schodowych

Lokatorzy bloków skarżą się na obecność bezdomnych na klatkach schodowych. Spółdzielnia mieszkaniowa apeluje by zamykać drzwi wejściowe do budynków.

Od pewnego czasu na terenie miasta pojawili się bezdomni. Nieprzyjemne ślady obecności takich osób, prawie codziennie odkrywają panie sprzątające klatki schodowe. Zapewne te same osoby można spotkać na śpiące na ławkach. – gdy wracałam z dziećmi z festynu w parku, a na ławce przy przedszkolu spał śmierdzący jegomość, a młodsza córka zauważyła jego dosłownie gnijące nogi – mówi Pani Monika. Wieczorem jeden z bezdomnych, szukający otwartego bloku był widziany w okolicy ul. Spokojnej. Osoba ta była pod widocznym wpływem alkoholu.  Mieszkańcy obawiając się o swoje bezpieczeństwo, zgłosili problem do spółdzielni, która ostrzega mieszkańców.

W związku z tym, że w ostatnim czasie pojawiły się na terenie osiedla osoby bezdomne, które śpią na klatkach schodowych prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zamykanie drzwi wejściowych do budynków. – informuje Spółdzielnia Mieszkaniowe w Redzie.

Jeśli zauważymy podejrzaną osobę na klatce schodowej lub w piwnicy najlepiej zadzwonić na policję.

 

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

5 komentarzy

Tutaj napisz swój komentarz