Aktualności

Kameralna Reda – letnie koncerty w parku

Amfiteatr w Parku Miejskim dzięki Fabryce Kultury co tydzień rozbrzmiewa muzyką. W najbliższą niedzielę 23 sierpnia na scenie wystąpi Jacek Kadis – poeata, autor piosenek, bard. Za dwa tygodnie usłyszymy Łukasza Majewskiego.

Jacek Kadis – 23 sierpnia, godz. 17:00

Tym razem będą mogli Państwo wysłuchać piosenki autorskiej, poetyckiej, literackiej, satyrycznej i kabaretowej w wykonaniu Jacka Kadis. Koncert “Piosenka nienapisana” rozpocznie się o godzinie 17:00, 23 sierpnia w amfiteatrze Parku Miejskiego w Redzie. Wstęp wolny.

Jacek Kadis – mieszkaniec Kraśnika na Lubelszczyźnie. Poeta, tekściarz, autor piosenek, bard. Wielokrotny laureat festiwali i konkursów poezji śpiewanej (OPPA Warszawa, “Łaźnia” Radom, OSzPŚiPA Biłgoraj, PIOSTUR Andrychów itp.). Pomysłodawca i organizator cyklicznych spotkań z twórczością bardów “BARDOGRAJKA”. Autor muzyki do wierszy K. Wojtyły, E. Stachury. Wykonawca piosenek Jacka Kaczmarskiego i Agnieszki Osieckiej.

Łukasz Majewski, 6 września, godz. 17:00

Tym razem w amfiteatrze Parku Miejskiego wystąpi poeta, kompozytor i tekściarz w jednej osobie- Łukasz Majewski!

Ma za sobą dwie autorskie płyty,oraz tomik wierszy dla dzieci pt.”WierszTaki dla dzieci”. Zdobywca Grand Prix Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku, nagroda im. Wojtka Bellona na SFP w Krakowie, trzykrotnie Złota Piątka na Międzynarodowym Festiwalu Bardów OPPA, pierwsze miejsce na Festiwalu im. Jacka Kaczmarskiego “Nadzieja” w Kołobrzegu, “Łaźni” w Radomiu i “Wieczornych nastrojach” w Kwidzynie, nagroda im. Janka i Jacka Stefańskich na Bazunie!

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

Dodaj Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz