Aktualności Biznes

Meble z prawdziwego drewna

Zakładów takich, jak ten funkcjonujący w Redzie jest coraz mniej. Działająca od kilkunastu lat firma Meble Dom oferuje wyposażenie nowoczesne, klasyczne oraz w stylu retro, a wszystko wykonane z litego drewna.


Mebledom specjalizuje się w produkcji stołów oraz krzeseł. Redzkie przedsiębiorstwo wyrobiło sobie już taką markę, że klienci przyjeżdżają nie tylko z okolic, ale również np. z Trójmiasta. To co wyróżnia tę firmę to – oprócz samych produktów wykonanych z litego drewna i oklein naturalnych – niskie w porównaniu z innymi sklepami ceny. Jest to możliwe dzięki temu, że przedsiębiorstwo produkuje meble, a nie tylko pośredniczy w ich sprzedaży.

W ofercie są stoły oraz krzesła do jadalni, salonu, kawiarni czy hotelu wykonane w wielu kolorach. Jest np. czereśnia antyczna, kasztan, olcha, mahoń, orzech, szarość, wanilia… Jak tkaniny naprawdę prezentują się na krzesłach można zobaczyć na ekspozycji znajdującej się w siedzibie firmy, a nie tylko na próbkach materiałów, co jest dużym atutem Meble dom.

Na zamówienie, ale tanio

mebledom-white– W procesie technologicznym wykorzystujemy zdobyte przez lata doświadczenie, które jest poparte najnowszą technologią. Wykonywane przez nas produkty odpowiadają najwyższym standardom jakościowym – dowiadujemy się na miejscu.

Zakład wykonuje przede wszystkim meble na zamówienie, a klient może samodzielnie określić wszystkie parametry, włącznie z rodzajem tkaniny i jej kolorem. Każde takie zamówienie jest realizowane w przeciągu dwóch do czterech tygodni. Późniejsza dostawa na terenie okolicznych miejscowości oraz Trójmiasta jest bezpłatna (poza tym terenem koszt transportu zależy od ilości mebli, a także docelowej odległości).

Firma Meble Dom znajduje się w Redzie, przy ulicy Olchowej 5, prawie że na samym krańcu tej drogi (kontakt telefoniczny: 58 573 36 10). Z ul. Puckiej należy skręcić w Kazimierską, a następnie dwukrotnie w prawo i dojechać aż do zakrętu. Warto tam zajrzeć osobiście, żeby zobaczyć atrakcyjne ceny. Firma jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 oraz w soboty od 9 do 14.

Tematy
Reklama

Reklama

Artykuł sponsorowany to obecnie najefektywniejsza forma reklamy. Zapytaj o ofertę reklama@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

4 komentarze

Tutaj napisz swój komentarz