Moja Reda » Aktualności » Przyjdź na Dzień Otwarty w Aqua Fit & Squash i pomóż Agatce i Kamilkowi!

Przyjdź na Dzień Otwarty w Aqua Fit & Squash i pomóż Agatce i Kamilkowi!

Mnóstwo pozytywnych emocji oraz spalonych kalorii na cele charytatywne czeka na uczestników turnieju i treningowych maratonów w Aqua Fit & Squash! 8 kwietnia w nowo otwartym klubie w budynku Aquaparku Reda zaplanowano pierwsze zawody w squasha i specjalne zajęcia cycling, fitness oraz cross. Nie zabraknie też wyjątkowych pokazów sportowych. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem burmistrza Miasta Redy, Krzysztofa Krzemińskiego. A cała kwota ze sprzedaży wejściówek zostanie przeznaczona na pomoc podopiecznym Stowarzyszenia Dzieło Pomocy Rodzinie, Kamilkowi i Agatce Lesner z Redy.

– Szczytny cel i promocja aktywnego trybu życia to duet najlepszy z możliwych. Bardzo cieszę się, że mieszkańcy Redy zyskali profesjonalne miejsce do uprawiania różnych form sportu. 8 kwietnia dodatkowo pomagamy rodzeństwu z Redy. Kamilek cierpi na rzadką chorobę genetyczną, a Agatka uległa wypadkowi trzy lata temu. Oboje wymagają kosztownej rehabilitacji, dlatego obecność wielu Redzian, i nie tylko, jest tak cenna – mówi Krzysztof Krzemiński, burmistrz Redy.

Wielką atrakcją kwietniowego wydarzenia będzie otwarty trening sztuk walki, który poprowadzi sam Piotr Hallmann, weteran UFC, największej na świecie federacji mieszanych sztuk walki. Przez cały dzień na wszystkich salach odbywać się będą zajęcia fitness, cross oraz pokazy, m.in. w karate i akrobatyce, dzięki czemu uczestnicy będą mogli empirycznie poznać ofertę klubu. A w związku ze zbliżającym się sezonem rowerowym dla cyklistów zaplanowano trzygodzinny maraton.

– Zachęcamy wszystkich do udział w otwartych treningach. Nasi instruktorzy będą służyć pomocą i dopasują poziom zajęć do możliwości uczestnika. 8 kwietnia wejściówka kosztuje tylko 10 zł, a całą kwotę przekazujemy potrzebującemu rodzeństwu, dlatego przyjemność z ćwiczeń będzie podwójna. Na treningi zapisywać się można w recepcji klubu oraz telefonicznie – mówi Paweł Rynkiewicz, prezes Aqua Fit & Squash.

Tym co wyróżnia klub w Aquaparku Reda są bez wątpienia 4 profesjonalne korty do squasha. Coraz popularniejszy sport  należy do bardzo wymagających i jednocześnie doskonale angażuje całe ciało do pracy. Najlepszych zawodników z regionów będzie można zobaczyć w akcji właśnie 8 kwietnia. Zapisy trwają na http://tournament.tools/competition/1357#/index, a zawody zostaną rozegrane w 3 kategoriach: Junior, Damski oraz Open.

– Turniej z okazji otwarcia klubu ma zachęcić do uprawiania tego sportu. Zapraszamy zarówno profesjonalnych graczy, jak i początkujących adeptów squasha, którzy chcą się sprawdzić na prawdziwych zawodach. Dla wszystkich mamy przewidziane atrakcyjne nagrody – zaznacza Tomas Hrazsky, trener Mistrza Polski oraz sędzia główny turnieju.

Po bardzo aktywnym dniu należy się zasłużony odpoczynek, dlatego gorąco zapraszamy na relaksujące seanse w Aqua Spa & Saunarium Reda. Zwieńczeniem sobotniej imprezy będzie ceremonia wręczenia pucharów, którą uświetni wizyta burmistrza miasta. Więcej informacji o wydarzeniu można przeczytać na oficjalnym profilu Aqua Fit & Squash na Facebooku.

Program Dnia Otwartego Aqua Fit & Squash:
– turniej squasha w 3 kategoriach: https://www.facebook.com/events/1805120353144008/
– trening sztuk walki z Piotrem Hallman, weteranem UFC, największej federacji mieszanych sztuk walki
– występ instruktorów karate: Tomasza Koniecznego, brązowego medalisty Mistrzostw Europy młodzieżowców oraz Oskara Sucheckiego, wielokrotnego zdobywcy podium Pucharu Polski
– zajęcia pokazowe fitness, m.in. zumba, tabata, streching
– trzygodzinny maraton cycling
– otwarty półtoragodzinny trening cross
– pokazy akrobatyczne Mira Art
– degustacja produktów marki Olimp i Vita Diet
– konsultacje zdrowotne z udziałem Jakuba Krzyżaka XTrainer.pl, propagatora aktywnego trybu życia, specjalisty z zakresu CrossFit oraz biegania i kolarstwa

O autorze

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

Dodaj Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj newsletter!

Email marketing powered by FreshMail