Aktualności Biznes

W Redzie powstaje biuro coworkingowe, zapraszamy na spotkanie

W ubiegłym roku pisaliśmy o inicjatywie mającej na celu stworzenie biura coworkingowego w Redzie. Z nie ukrywaną satysfakcją informujemy, że udało nam się zainteresować pomysłem fundację “Przedsiębiorczość, Innowacje, Kretywność”, która stworzy takie biuro w swojej siedzibie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kreatywną przestrzenią COWORKINGU w Redzie. Spotkanie informacyjne odbędzie się 10 marca o godz. 18:00 przy ul. Puckiej 9A (stary młyn, przy budynku urzędu miasta).

Zobacz też: http://moja-reda.pl/inicjatywy/coworking-wspoldzielenie-biura/

Coworking, czyli „wynajmowanie biurka”, jest coraz popularniejszym stylem pracy i sposobem oszczędzania kosztów utrzymania biura dla freelancerów i osób rozpoczynających własną działalność gospodarczą. Z oferty biura coworkingowego korzystają zwykle przedstawiciele wolnych zawodów. Nie potrzebują stacjonarnego biura. W przestrzeni coworkingowej cenią sobie możliwość spędzenia czasu z innymi, nawiązania współpracy z właścicielami innych firm. Coworkerzy pracują niezależnie od siebie. Mogą łączyć siły nad wspólnymi projektami. Zachowują swobodę i kontrolę nad swoją pracą. Ponadto, mają szansę działania w twórczej atmosferze.

Projekt biura coworkingowego jest prowadzony w ramach zadania pn. R.E.D.A. RAZEM, który jest dofinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miasta Reda.

 

Tematy
Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

3 komentarze

Tutaj napisz swój komentarz