Aktualności

Dzień dziecka na sportowo. Na boisku MOSiR’u wiele się działo!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie zorganizował Festyn Sportowo Rekreacyjny z okazji Dnia Dziecka. Były gry, zabawy, konkursy i pokazy Straży Pożarnej. 

W Dzień Dziecka 1 czerwca o godz. 18:00 na głównej płycie boiska MOSiR’u ponad 130 osób brało udział w Festynie Sportowym. Konkurencje sportowe, sprawnościowe, pokaz strażacki, pierwsza pomoc przed medyczna to wszystko czekało na uczestników. Po aktywnie spędzonym czasie uczestnicy udali się na relaks w chmurze piany, którą przygotowali strażacy.

Najmłodsi mogli zobaczyć nasz wóz strażacki oraz jego wyposażenie, porozmawiać z naszymi kolegami druhami, zasiąść w kabinie pojazdu. Jednak największe zainteresowanie wzbudziła rozwinięta linia gaśnicza zakończona PROPAK’iem i wypuszczona z niego piana, jak również linia gaśnicza zakończona kurtyną wodną. – opowiadają druhowie z OSP Reda.

Zabawa w pianie spodobała się nie tylko dzieciom, ale również rodzicom. Po białym szaleństwie przyszła pora na dekorację drużyn w postaci dyplomów Super Sportowa Rodzina oraz  losowania wśród uczestników nagród rzeczowych – sprzęt sportowy oraz voucherów do Fun Parku Croco Roco.

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim uczestnikom za aktywny udział i dużą frekwencję. Najmłodszym jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, żeby uśmiech i pasja do sportu nigdy nie zanikała.

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

Dodaj Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz