Aktualności

Turniej Wymiatacze i Mali Strongmani na Dniach Redy

Na stadionie redzkiego MOSiR’u zmierzyło się sześć zespołów, w sześciu emocjonujących konkurencjach turnieju „Wymiatacze”. Najmłodsi wystąpili w mini zawodach „Małego Strongmana”, a wszystko to w ramach sportowych Dni Redy.

Uczestnicy „Wymiataczy” mieli do pokonania sześć oryginalnych konkurencji. Były wśród nich: ścianka wspinaczkowa, skoki na gigantycznych kulach czy podniebne rowery. Zadania, choć często wymagające, były bardzo efektowne. Zacięta rywalizacja trwała do samego końca, co niektórzy startujący przypłacili nie tylko potem, ale także krwią i łzami. Najlepsza okazała się znana z zamiłowania do antyków drużyna „Kreft Team” (Łukasz Kreft,Daniel Kreft,Bartek Konkol, Michał Loewnau), drugie miejsce na podium zajęli „Są Gorsi” ale tylko trochę, a na trzecim silna ekipa restauratorów „Temple Bar”. Niewiele gorzej poszło drużynom „UKS 1 Reda” – 4 miejsce, „Redzcy Wymiatacze” wymietli jedynie 5 pozycję, na ostatnim miejscu lekko przybladłe „Gwiazdy Jedyneczki” 😉

Mali Strongmani

W przerwach między konkurencjami „Wymiataczy”, rozegrano mini zawody „Małych Strongmanów”, w której uczestniczyli młodzi chłopcy pokazując swoją niebywałą jak na ten wiek wolę walki i siłę mięśni.

Wszyscy zawodnicy, chociaż mocno zmęczeni, nie kryli zadowolenia z udziału w turnieju. Formuła imprezy spodobała się również widzom, którzy żywiołowo reagowali podczas przeprowadzanych konkurencji. Wszystko przebiegało sprawnie i w znakomitej, zabawnej atmosferze o co zadbał prowadzący Paweł „Konjo” Konnak. Pamiątkowe puchary i dyplomy wręczyli dyrektor MOSiR’u Jerzy Conradi, wiceprzewodnicząca RM Małgorzata Lewińska oraz radny Krystian Melzer.

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

Dodaj Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz