Aktualności Sport

XX Mistrzostwa Polski w Siatkówce Pracowników Samorządowych w Redzie 2016

XX Mistrzostwa Polski w Siatkówce Pracowników Samorządowych w Redzie rozpoczęły się w czwartek, 21 kwietnia. W imprezie biorą udział 33 drużyny – ponad 350 zawodników z całej Polski. Impreza potrwa do soboty.

XX Mistrzostwa Polski w Siatkówce Pracowników Samorządowych w Redzie. Impreza podzielona jest na 2 kategorie: open, w której występuje 22 zespołów oraz +45, gdzie zgłosiło się 11 drużyn.

– W zawodach biorą udział pracownicy urzędów różnych szczebli: miast, gmin, powiatów, urzędów marszałkowskich. To doskonała okazja, by się spotkać, wymienić doświadczenia, a także odetchnąć od kłopotów dnia codziennego – mówi Janusz Conradi, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie.

Zawody wyłonią nie tylko najlepsze drużyny w siatkówce, ale też najlepszych siatkarzy, miss i mistera zawodów, najstarszego siatkarza, najlepiej dopingująca drużynę itp.

Mistrzostwa  przyjaźni i … miłości

 

W uroczystości otwarcia mistrzostw wzięli udział m.in. burmistrz Krzysztof Krzemiński i starosta Gabriela Lisius. Tegoroczną atrakcją był występ najlepszych w Polsce  cheerleaderek Flex Sopot. Finały mistrzostw w sobotę do południa, a uroczyste zakończenie i wręczenie nagród wieczorem w Restauracji Hoteli Ibis w Redzie.

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

Dodaj Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz