Aktualności Biznes

Zapukaj we właściwe drzwi

Okazuje się, że nie trzeba jechać do Trójmiasta, aby kupić dobre jakościowo drzwi. Wszystko co jest z nimi związane, w tym serwis, którego nie oferują inne firmy, można załatwić na miejscu, w Redzie.


– Zajmujemy się nie tylko sprzedażą drzwi, ale również doradztwem, montażem oraz serwisem stolarki – informuje Waldemar Gafka, właściciel firmy. – Jako jedna z nielicznych firm posiadamy własne ekipy, więc dysponujemy zapleczem do montażu i jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową usługę.

Klient może zgłosić się do biura, które znajduje się w centrum Redy, przy ul. Gdańskiej 48B (w pobliżu Urzędu Miejskiego i skrzyżowania z ul. Szkolna), żeby zobaczyć np. typ stolarki i kolorystykę, ale – i tutaj kolejna ciekawostka związana z profesjonalizmem firmy Gafka Drzwi – zamówienie można zrealizować również poprzez e-mail. Jeśli ktoś nie ma potrzeby oglądać różnych produktów to nie musi pojawiać się osobiście. – Ale chętnie zapraszamy do naszej siedziby – zastrzega Waldemar Gafka.

Z dziećmi po nowe drzwi

Można przyjść nawet z dziećmi, dla których został przygotowany kącik do zabawy. Biuro jest czynne w godzinach od 9 do 18, a w soboty od 9 do 14. Skontaktować można się również telefonicznie pod numerami 58 690 43 32 oraz 660 775 332. Pomocna może być też strona www.gafka.pl, a ewentualne pytania można przekazać również przez stronę FB www.facebook.com/gafkadrzwi, na której publikowane są aktualności związane z firmą.

W firmie Gafka Drzwi nie ma za to ograniczeń dotyczących materiałów. Kolejny plus to gwarancja, którą firma daje nawet na 5 lat gwarancji, a dzięki wiarygodnej działalności posiada też autoryzacje wielu innych producentów.

Gafka Drzwi czyli firma z doświadczeniem

Przedsiębiorstwo działa od 2009 roku na całym Pomorzu i obsługuje zarówno klientów indywidualnych, którzy potrzebują jedną sztukę drzwi, jak i inwestycyjnych zamawiających nawet kilkaset sztuk.

– Mamy doświadczenie w montażu w hotelach, pensjonatach, obiektach użyteczności publicznej, ale i domach – mówi Waldemar Gafka. – Pomagamy też urządzać; dobieramy drzwi pod katem mieszkania, dysponujemy również podłogami i listwami przypodłogowymi. Obsługujemy klientów kompleksowo.

Tematy
Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

Dodaj Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz