Aktualności Kultura

„Ziarno Prawdy” w Fabryce Kultury. Darmowe kino w ramach Redzkiego Klubu Filmowego już w sobotę!

Redzki Klub Filmowy po raz kolejny zagości w Fabryce Kultury. Tym razem zobaczymy film “Ziarno prawdy” Borysa Lankosza ze świetną rolą Roberta Więckiewicza. Darmowy pokaz już w sobotę 19 marca.

W ramach Redzkiego Klubu Filmowego tym razem zobaczymy “Ziarno prawdy” w reżyserii Borysa Lankosza. Pokaz odbędzie się w sobotę 19 marca w sali Fabryki Kultury w Redzie (ul. Łąkowa 59A). Film był nominowany do wielu nagród m. in. Festiwalu Aktorstwa Filmowego, Złotych Lwów czy Orłów Hollywoodzkich. Historia przedstawiona na ekranie to próba rozwikłania morderstwa, do którego doszło w niewielkim Sandomierzu. Stróże prawa mają trudny orzech do zgryzienia, a pierwsze tropy wskazują na… mord rytualny.

– Kolejną uznaną i wielokrotnie nagradzaną produkcją kontynuujemy pokazy filmowe w Redzie – tłumaczy jeden z organizatorów, Piotr Wróblewski ze Stowarzyszenia Kulturnatywa. – „Ziarno prawdy” to mroczna historia, która trzyma nas w napięciu do ostatniej chwili – dodaje.

Redzki Klub Filmowy to cykl bezpłatnych pokazów najważniejszych tytułów kinowych ostatnich lat. Poza projekcjami, w Miejskim Domu Kultury (ul. Łąkowa 59A) odbywają się dyskusje oraz konkursy. Podczas najbliższego pokazu do wygrania m.in. bon na zakupy w sklepie Swojskie Przysmaki, zaproszenie do Domu Ucieczki oraz voucher na kolację w Piccolo Mulino. Drobny poczęstunek w trakcie seansów zapewni Gburka. Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Kulturnatywa i Fabryka Kultury w Redzie.

Kolejny pokaz odbędzie 23 kwietnia (komedia „Król życia”) również o godz. 19.00 w Fabryce Kultury w Redzie. Wstęp na wszystkie filmy jest bezpłatny.

Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Twórców Kultury „Kulturnatywa” oraz Fabrykę Kultury w Redzie.

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

Dodaj Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz