Aktualności

Zintegrowany bilet Fala – otwarte spotkanie informacyjne w Urzędzie Miasta Reda

Tematem spotkania będzie nowoczesny system płacenia za przejazdy w transporcie publicznym, który zrewolucjonizuje podróżowanie nie tylko w Redzie ale w całym województwie pomorskim. Zintegrowany bilet Fala ma zostać wprowadzony w połowie 2020 roku.

Zapraszamy Państwa do udziału w otwartym spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się w poniedziałek 2 grudnia w Urzędzie Miasta Reda (ul. Gdańska 33) od godziny 15.
Tematem spotkania będzie nowoczesny system płacenia za przejazdy w transporcie publicznym, który zrewolucjonizuje podróżowanie w województwie pomorskim. Zintegrowany bilet Fala zostanie wprowadzony już w połowie 2020 roku.
Celem spotkania jest przekazanie informacji o tworzonym systemie płacenia za przejazdy komunikacja miejską Fala, a także przeprowadzenie prostych warsztatów na temat funkcjonowania transportu publicznego w naszym województwie.

W trakcie spotkania organizatorzy chcą przeprowadzić anonimową ankietę wśród jego uczestników. Państwa odpowiedzi posłużą do przygotowania analizy marketingowej poprzedzającej wdrożenie na terenie naszego regionu nowego, wspólnego systemu biletowego Fala.

Co zyskamy dzięki systemowi Fala?
– przyjemność podróżowania, nawet jeśli nie znasz cen biletów, dostępnych ulg i rozkładów jazdy;
– łatwość płacenia za podróże;
– gwarancję jak najniższej opłaty za podróż;
– komfortowe planowanie trasy po Pomorzu przy użyciu tylko jednej aplikacji;
– informacje o kursach i udogodnieniach dla osób z różnymi niepełnosprawnościami;
– oszczędność czasu i pewność, że dotrzesz na spotkanie zgodnie z planem;
– i wiele więcej!

Spotkanie ma charakter otwarty i jest dedykowane wszystkim mieszkańcom Redy. Zapraszamy zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe.
 

Tematy
Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

1 Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz

  • Bardziej by mnie interesował artykuł o astronomicznych podwyżkach za wywóz odpadów. 150% podwyżki w Redzie od każdego mieszkańca.