Profesjonalne Spotkania Gastronomiczne w hotelu River Style

Reda staje się gastronomicznym centrum targowym. Po raz drugi w tym roku do naszego miasta zjechali restauratorzy i cukiernicy, aby przyjrzeć się najnowszym rozwiązaniami oraz trendami w gastronomii.

W środę 15 czerwca w redzkim hotelu River Style (dawniej Ibis Style) odbyły się pierwsze Profesjonalne Spotkania Gastronomiczne będące prezentacją nowoczesnej oferty pełnej produktów, akcesoriów, usług i rozwiązań dla szeroko pojętej branży gastronomicznej i hotelarskiej (HoReCa). Po odbywających się w kwietniu targach gastronomicznych GASTREM, to już druga impreza tego typu w Redzie.

Profesjonalne Spotkania Gastronomiczne

Z oferty spotkań gastronomicznych skorzystali głównie restauratorzy z nadmorskich miejscowości mogący liczyć na atrakcyjne rabaty. W tym roku bardzo dużą popularnością cieszą się lody wykonane z naturalnych składników. Odwiedzający mogli poznać pełną gamę urządzeń do ich produkcji, oferowaną przez firmę Primulator – współorganizatora imprezy. Firma NorthCoast pokazała swoją ofertę wysokiej jakości produktów spożywczych dla właścicieli włoskich restauracji. Można było spróbować świeże makarony, sery i desery pochodzące głównie z Włoch. Lokale gastronomiczne nie mogą się obyć bez zastawy stołowej i sztućców, taki asortyment zaprezentowało przedsiębiorstwo Tom-Gast. Firma oferuje również profesjonalne miksery i blendery produkcji francuskiej.

 

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

Dodaj Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj newsletter!

Email marketing powered by FreshMail