Aktualności Filmy Galeria

Reda ma nowy film promocyjny. Jak Wam się podoba?

Nakręcono nowy film promujący Redę. Niecałe 190 sekund wystarczyło, by ująć wszystko to, co w Redzie najlepsze. Ale czy na pewno są tam wszystkie “perełki”? ZOBACZCIE i oceńcie sami!

Miasto Reda obchodzi w tym roku 50 lecie nadania praw miejskich, m.in. z tego powodu powstał nowy film promujący jego walory. Film zachwyca zdjęciami z lotu ptaka o wschodzie słońca, pokazuje to co najlepsze w Redzie.

Choć trwa niewiele ponad 3 minuty, pokazuje największe “perełki” miasta – nie tylko Aquapark, Kościół przy ul Gdańskiej, Urząd Miasta, ale także nowoczesne budownictwo, odnowiony dworzec, a nawet Papugarnię.

od kilku lat jestem mieszkańcem Redy i przy okazji realizacji filmu sam odkrywałem Redę na nowo. Włożyłem w tą realizację dużo Serca i chciałem ukazać to co w tym mieście najpiękniejsze, podkreślając przy tym jak ważnym aspektem dla większości mieszkańców jest kaszubska tradycja – mówi Arkadiusz Fabrycki autor filmu.

Klip powstawał miesiąc czasu, w filmie znalazło się łącznie kilkanaście miejsc i wydarzeń, które warto było pokazać. Film został zrealizowany przez Arkadiusza Fabryckiego na zlecenie Urzędu Miasta w Redzie.

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

12 komentarzy

Tutaj napisz swój komentarz