Moja Reda » Filmy » Reda ma nowy film promocyjny. Jak Wam się podoba?

Reda ma nowy film promocyjny. Jak Wam się podoba?

Nakręcono nowy film promujący Redę. Niecałe 190 sekund wystarczyło, by ująć wszystko to, co w Redzie najlepsze. Ale czy na pewno są tam wszystkie “perełki”? ZOBACZCIE i oceńcie sami!

Miasto Reda obchodzi w tym roku 50 lecie nadania praw miejskich, m.in. z tego powodu powstał nowy film promujący jego walory. Film zachwyca zdjęciami z lotu ptaka o wschodzie słońca, pokazuje to co najlepsze w Redzie.

Choć trwa niewiele ponad 3 minuty, pokazuje największe “perełki” miasta – nie tylko Aquapark, Kościół przy ul Gdańskiej, Urząd Miasta, ale także nowoczesne budownictwo, odnowiony dworzec, a nawet Papugarnię.

od kilku lat jestem mieszkańcem Redy i przy okazji realizacji filmu sam odkrywałem Redę na nowo. Włożyłem w tą realizację dużo Serca i chciałem ukazać to co w tym mieście najpiękniejsze, podkreślając przy tym jak ważnym aspektem dla większości mieszkańców jest kaszubska tradycja – mówi Arkadiusz Fabrycki autor filmu.

Klip powstawał miesiąc czasu, w filmie znalazło się łącznie kilkanaście miejsc i wydarzeń, które warto było pokazać. Film został zrealizowany przez Arkadiusza Fabryckiego na zlecenie Urzędu Miasta w Redzie.

O autorze

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

12 komentarzy

Tutaj napisz swój komentarz

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj newsletter!

Email marketing powered by FreshMail