Moja Reda » Kultura » DAMY REDĘ III czyli kolejna szansa dla młodych wokalistów

DAMY REDĘ III czyli kolejna szansa dla młodych wokalistów

Kolejna edycja projektu dla młodych, zdolnych wokalistów!

„DAMY REDĘ III” to inicjatywa Stowarzyszenia Kulturnatywa, która ​po raz kolejny ​
da szanse młodym osobo, by spełniali swoje muzyczne marzenia. W ramach projektu odbędą się warsztaty wokalne, a całość zakończy się nagraniem płyty w studiu muzycznym. Uczestników wyłonią castingi, które odbędą się: 20 listopada (poniedziałek, godz. 16:30 – 18:30) i 26 listopada (niedziela, godz. 12.00-14.00) ​ w ​
2017 roku w Miejskim Domu Kultury w Redzie. Na casting należy przygotować 2 fragmenty piosenek (acapella) w tym min. 1 w języku polskim. Do zaprezentowania swojego talentu wokalnego podczas przesłuchań zapraszamy osoby w wieku od 6 do 18 lat.

W listopadowych castingach mogą wziąć udział osoby w wieku od 6 do 18 lat. Wyłonieni podczas przesłuchań młodzi ludzie wezmą udział w warsztatach wokalnych. Podczas warsztatów wokalnych dla kilku grup oraz indywidualnych konsultacji wokalnych uczestnicy ćwiczyć będą m.in. emisję głosu, dykcję, artykulację oraz szlifować konkretny utwór, który będzie nagrywany w studiu. Nagrany materiał zostanie wydany w postaci płyty CD.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Kulturnatywa. Udział w całym projekcie jest darmowy. Projekt jest współfinansowany ze środków miasta Reda, a partnerami są: Miejski Dom Kultury w Redzie oraz firma Muzyczny Starter z Redy.

RELACJA Z CAŁEGO PROJEKTU DAMY REDĘ II:

UTWÓR NAGRANY PODCZAS ZESZŁOROCZNEJ EDYCJI:

Sprawdź jak to wyglądało w 1. edycji i posłuchaj piosenki nagranej podczas warsztatów: http://moja-reda.pl/aktualnosci/uczestnicy-damy-rede-nagrali-pozytywna-piosenke/ ​​
.

Szczegółowych informacji na temat projektu udziela Paweł Recki: pawel.recki@kulturnatywa.pl.

O autorze

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

Dodaj Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj newsletter!

Email marketing powered by FreshMail