Kultura

DAMY REDĘ III czyli kolejna szansa dla młodych wokalistów

Kolejna edycja projektu dla młodych, zdolnych wokalistów!

„DAMY REDĘ III” to inicjatywa Stowarzyszenia Kulturnatywa, która ​po raz kolejny ​
da szanse młodym osobo, by spełniali swoje muzyczne marzenia. W ramach projektu odbędą się warsztaty wokalne, a całość zakończy się nagraniem płyty w studiu muzycznym. Uczestników wyłonią castingi, które odbędą się: 20 listopada (poniedziałek, godz. 16:30 – 18:30) i 26 listopada (niedziela, godz. 12.00-14.00) ​ w ​
2017 roku w Miejskim Domu Kultury w Redzie. Na casting należy przygotować 2 fragmenty piosenek (acapella) w tym min. 1 w języku polskim. Do zaprezentowania swojego talentu wokalnego podczas przesłuchań zapraszamy osoby w wieku od 6 do 18 lat.

W listopadowych castingach mogą wziąć udział osoby w wieku od 6 do 18 lat. Wyłonieni podczas przesłuchań młodzi ludzie wezmą udział w warsztatach wokalnych. Podczas warsztatów wokalnych dla kilku grup oraz indywidualnych konsultacji wokalnych uczestnicy ćwiczyć będą m.in. emisję głosu, dykcję, artykulację oraz szlifować konkretny utwór, który będzie nagrywany w studiu. Nagrany materiał zostanie wydany w postaci płyty CD.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Kulturnatywa. Udział w całym projekcie jest darmowy. Projekt jest współfinansowany ze środków miasta Reda, a partnerami są: Miejski Dom Kultury w Redzie oraz firma Muzyczny Starter z Redy.

RELACJA Z CAŁEGO PROJEKTU DAMY REDĘ II:

UTWÓR NAGRANY PODCZAS ZESZŁOROCZNEJ EDYCJI:

Sprawdź jak to wyglądało w 1. edycji i posłuchaj piosenki nagranej podczas warsztatów: http://moja-reda.pl/aktualnosci/uczestnicy-damy-rede-nagrali-pozytywna-piosenke/ ​​
.

Szczegółowych informacji na temat projektu udziela Paweł Recki: pawel.recki@kulturnatywa.pl.

Tematy
Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

Dodaj Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz