Kultura

Warsztaty Fotografii Stylizowanej. Zdjęcia jak z bajkowego świata

Jak wykonać zdjęcie na chwilę przenoszące widza do innego świata? Stowarzyszenie Kunszt przygotowało ciekawą propozycję dla amatorów fotografii – Warsztaty Fotografii Stylizowanej.

Stowarzyszenie Kunszt serdecznie zaprasza na Warsztaty Fotografii Stylizowanej. Podczas zajęć pokażemy jak profesjonalnie przygotować sesję zdjęciową, która przenosi nas na chwilę w inny świat. Pokażemy jaki sprzęt nam się do tego przyda i jak modelować światłem, jak pracować z modelką i dopracować szczegóły. Powiemy jak uzyskać pożądany efekt na zdjęciu podczas zajęć z zaawansowanej obróbki w programie Adobe Photoshop.

Zdjęcia będą wykonywane w pięknych wnętrzach Pałacu Przebendowskich w Wejherowie jak również w przyległym do Pałacu Parku. Każdy będzie miał swój wydzielony czas na indywidualną pracę z modelką. Doświadczone modelki będą profesjonalnie przygotowane (strój, fryzura, make-up). Gwarantujemy przyjazną i twórczą atmosferę.

Jeśli chcecie znaleźć się w gronie uczestników warsztatów – nie zwlekajcie. Prześlijcie zgłoszenie na adres mailowy: joanna.mroczek.1984@gmail.com

Warsztaty są bezpłatne i sfinansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Wejherowie oraz Urzędu Miasta Redy, a powstały przy współudziale Stowarzyszenia Kunszt, Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko – Pomorskiej w Wejherowie oraz FotoSrebro – Fotografii Artystycznej.

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

Dodaj Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz