Zaginął Marcin Krzak 30 letni mieszkaniec Redy

Policja i strażacy poszukują w okolicznych lasach zaginionego w niedzielę mieszkańca Redy 30-letniego Marcina Krzaka.

Aktualizacja:
Poszukiwania zostały zakończone w poniedziałek wieczorem. Z uwagi na sytuację, policja nie podaje szczegółów tego dramatycznego zdarzenia.

Kilkudziesięciu policjantów i strażaków poszukuje w lasach pomiędzy Redy i Wejherowem zaginionego w niedzielę 30-letniego Marcina Krzaka. Akcję poszukiwawczą rozpoczęto w niedziele wieczorem, po zgłoszeniu zaginięcia. Od rana w poniedziałek wznowiono poszukiwania, które do tej pory nie przyniosły rezultatu.

Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie poszukuje zaginionego 30-letniego Marcina Krzak. Mężczyzna wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał także kontaktu z rodziną. Wczoraj w nocy rodzina zgłosiła funkcjonariuszom fakt zaginięcia 30-latka. Po uzyskaniu informacji o zaginięciu rozpoczęły się poszukiwania, które dziś od rana są kontynuowane.

30-letni Marcin Krzak, 30 września 2017 roku wyszedł z domu w Redzie i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Wszystkie osoby mogące pomóc w jego odnalezieniu proszone są o kontakt pod nr tel. (058) 672 97 36, 672 97 22 lub pod numerem alarmowym 997 lub 112.

Rysopis:

Mężczyzna ten jest otyłej budowy ciała, waży około 130 kg, ma około 180 cm wzrostu, włosy – bardzo krótko ostrzyżone czarne proste, kolor oczu piwny.

Ubiór:

W chwili zaginięcia ubrany był buty sportowe koloru brązowego, spodnie jeansowe koloru granatowego, polar granatowy, plecak zielony , okulary lecznicze w kolorze ciemnozielonym.

Znaki szczególne – blizna na lewej dłoni w kształcie litery „U”.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do jego odnalezienia lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wejherowie ul. Dworcowa 14, tel. (058) 672 97 22/ 672 97 36 pod numerem alarmowym 997 lub 112.

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

Dodaj Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj newsletter!

Email marketing powered by FreshMail