Polityka

Przewodnicząca redzkiego PiS w radzie nadzorczej Energia Operator

“Dobra zmiana” dotarła do Redy.  Violetta Lilianna Mackiewicz-Sasiak z Redy została członkiem rady nadzorczej spółki Energa-Operator.

Violetta Lilianna Mackiewicz-Sasiak została członkiem rady nadzorczej spółki Energa-Operator. Pani Violetta ma 58 lat, na co dzień pracuje jako pielęgniarka Domu Pomocy Społecznej w Wejherowie. Przewodzi klubowi Gazety Polskiej w Wejherowie oraz kołu Prawa i Sprawiedliwości w Redzie. Bez większego powodzenia kandydowała z list PiS do rady powiatu i Sejmu. Koordynowała Ruchem Kontroli Wyborów w powiecie wejherowskim.

Przedstawia się jako przewodnicząca i “spirytus movens” koła Prawo i Sprawiedliwość w Redzie, zaangażowana we wszystkie jego prace – opisuje portal gazeta.pl

Bezpośrednim zwierzchnikiem Violetty Lilianny Mackiewicz-Sasiak w radzie Energa-Operator jest Grzegorz Strzelczyk – radny PiS z Gdańska.

– Nie mamy wpływu na decyzje kadrowe, ale chciałbym, aby do spółki przychodzili fachowcy. Czasami nominacje bywały na chybił trafił, a minister skarbu powinien weryfikować ludzi, żeby przychodzili nie tylko z nadania politycznego – komentuje Roman Rutkowski, szef “Solidarności” w Enerdze, przewodniczący Sekcji Krajowej Energetyki NSZZ “Solidarność”.

Firma Energa Operator z Gdańska tylko w ostatnich 12 miesiącach miała czterech prezesów, osiem różnych składów zarządu, podobnie jak i rada nadzorcza.

 

Tematy
Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

8 komentarzy

Tutaj napisz swój komentarz

  • W Redzie jak w każdym mieście są lokalne układy i układziki, to normalne. Miasto wydaje się być dobrze zarządzane i to jest najważniejsze dla mieszkańców. Osobiście obawiam się PiSu, znam tą panią, znam też kilka osób powiązanych z PiS, to moi sąsiedzi. Bardzo ale to bardzo bym nie chciał by zarządzali Redą. (delikatnie ujmując)

    • Toż to zwykły burdel jest! Ile można czekać na fakturę za prąd?! Zatrudniają miernych ale wiernych i wszystko się sypie.

  • Mam tylko jedno krótkie pytanie . Czy ta pani ma choć blade pojęcie o energii, zarządzaniu, księgowości , pracy spółki, którą chce nadzorować. Bo według najprostszych danych jasno wynika że zna się na zarządzaniu jak ślepy na kolorach.