Sport

Drużyna UKS 1 Mistrzem w turnieju „z podwórka na stadion” o puchar Tymbarku

Drużyna UKS 1 w turnieju „Z podwórka na stadion” zdobyła tytuł Mistrza Województwa Pomorskiego U12 !

W poniedziałek 10 kwietnia drużyna UKS 1 reprezentująca powiat wejherowski wygrała finałowy mecz z FA Przechlewo 1:0 zdobywając tym samym tytuł Mistrza Województwa Pomorskiego U12 w piłce nożnej o puchar Tymbarku. Najlepszym strzelcem turnieju został – Oliwier Osowski UKS 1 Reda. W turnieju wystartowało 20 drużyn, które wywalczyły awans z turniejów powiatowych. Poziom startujących drużyn był bardzo wysoki, a rywalizacja bardzo wyrównana.

UKS 1 Reda – FA Przechlewo 1-0

Skład zwycięzców: G.Chrzanowski, M. Sołkiewicz, M. Lewandowski, P. Romanowski, J. Czaja, B. Pieper, M. Ryband, M. Sell, Sz. Sell, O. Osowski, trener – Zbigniew Elwart

Brawo dla całej drużyny za zaangażowanie  i serce włożone w grę. Przed nami Finały Krajowe w Warszawie.

W dniach 11-12.04. 2017 r. rywalizacja w kategoriach U10 – U8 także trzymamy kciuki za nasze drużyny!!!