Aktualności

Najlepsze Sushi, Kawę i Pieczywo znajdziesz w Redzie

Najlepsze sushi, kawę z ciastkiem oraz pieczywo kupimy w Redzie. Tak zdecydowali głosujący w plebiscycie "Mistrzowie Smaku".

Zakończyło się głosowanie w pomorskim plebiscycie gastronomicznym „Mistrzowie Smaku”. W tym roku plebiscyt został podzielony na kategorie miejskie i powiatowe. W głosowaniu powiatu wejherowskiego, aż trzy lokale z Redy znalazły się na podium. Plebiscyt organizowany jest przez Dziennik Bałtycki pod patronatem Mieczysława Struka, marszałka województwa pomorskiego. Zwycięzcy lokalnych kategorii zmierzą się w wielkim finale wojewódzkim.

Mistrzowie Smaku w Redzie

W kategorii „Restauracja Roku” klienci najwyżej ocenili restaurację „Hito Sushi & Thai Restaurant„, która otrzymała 342 głosy. Natomiast najlepszą kawę i ciastko kupimy w kawiarni „Młynek i Kawa” która 124 głosami została „Cukiernią/Kawiarnią Roku”. Oba lokale znajdują się w redzkim aquaparku, więc będzie łatwo sprawdzić czy głosujący mają rację.
Najlepszą „Piekarnią Roku” została „Piekarnia Tradycyjna” z ul. Warzywniczej, która została doceniona przez 305 głosujących.

Wyniki plebiscytu mistrzowie smaku podał w środę wieczorem portal Naszemiasto. Zwycięzcy z pow. wejherowskiego zmierzą się w finale wojewódzkim zachowując komplet głosów z powiatu wejherowskiego.