Najlepsze Sushi, Kawę i Pieczywo znajdziesz w Redzie

Najlepsze sushi, kawę z ciastkiem oraz pieczywo kupimy w Redzie. Tak zdecydowali głosujący w plebiscycie "Mistrzowie Smaku".

Zakończyło się głosowanie w pomorskim plebiscycie gastronomicznym “Mistrzowie Smaku”. W tym roku plebiscyt został podzielony na kategorie miejskie i powiatowe. W głosowaniu powiatu wejherowskiego, aż trzy lokale z Redy znalazły się na podium. Plebiscyt organizowany jest przez Dziennik Bałtycki pod patronatem Mieczysława Struka, marszałka województwa pomorskiego. Zwycięzcy lokalnych kategorii zmierzą się w wielkim finale wojewódzkim.

Mistrzowie Smaku w Redzie

W kategorii “Restauracja Roku” klienci najwyżej ocenili restaurację “Hito Sushi & Thai Restaurant“, która otrzymała 342 głosy. Natomiast najlepszą kawę i ciastko kupimy w kawiarni “Młynek i Kawa” która 124 głosami została “Cukiernią/Kawiarnią Roku”. Oba lokale znajdują się w redzkim aquaparku, więc będzie łatwo sprawdzić czy głosujący mają rację.
Najlepszą “Piekarnią Roku” została “Piekarnia Tradycyjna” z ul. Warzywniczej, która została doceniona przez 305 głosujących.

Zobacz też: Najlepsza pizzeria w Redzie (Wybór czytelników)

Wyniki plebiscytu mistrzowie smaku podał w środę wieczorem portal Naszemiasto. Zwycięzcy z pow. wejherowskiego zmierzą się w finale wojewódzkim zachowując komplet głosów z powiatu wejherowskiego.

 

O autorze

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

14 komentarzy

Tutaj napisz swój komentarz

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj newsletter!

Email marketing powered by FreshMail