Aktualności

Wielki festiwal kulinarny: food trucki opanują REDĘ

Weekend 2-3 czerwca będzie prawdziwą gratką dla pasjonatów dobrego jedzenia. W Miejskim Parku Rodzinnym w Redzie odbędzie się wyjątkowy festiwal smaków. Kilkanaście wyselekcjonowanych food trucków zagwarantuje, że każdy miłośnik kulinariów znajdzie coś dla siebie.

2-3 czerwca 2018 r. (sobota i niedziela) Miejski Park Rodzinny będzie wabić przechodniów wyjątkowymi zapachami. Wszystko za sprawą food trucków, czyli pojazdów przystosowanych do przygotowywania i wydawania posiłków. Naturalne, sezonowe produkty, świeżo przygotowywane dania i pasja do gotowania zapewnią, że piknik stanie się dla każdego fana dobrego jedzenia niecodziennym doświadczeniem.

Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy: kuchni amerykańskiej, azjatyckiej i europejskiej w wielu wariantach. Będą zupy, dania główne i pyszne desery oraz kawa i napoje. Oferta zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.
W programie strefa chill-out oraz specjalna sekcja z atrakcjami dla najmłodszych.

Zdobądź voucher!

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy bezpłatne vouchery, każdy uprawnia do odbioru dowolnego dania ze wskazanego food trucka. Vouchery odbiera się na miejscu – w Le Mini Lemoniada! Aby je zdobyć wystarczy udostępnić link do tego artykułu na swoim profilu na Facebooku oraz przesłać zgłoszenie* na adres redakcja@moja-reda.pl w tytule podajemy “Food Tracki”, a w treści Imię Nazwisko, numer telefonu oraz link do Państwa profilu FB na którym będzie widoczny publicznie link do zapowiedzi imprezy. Na zgłoszenia czekamy do godz. 19:00 w piątek 1 czerwca. Osoby które wylosują vouchery zostaną powiadomione wiadomością SMS.

* Uwaga: Wysyłając zgłoszenie zgadzają się Państwo na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi “konkursu”. Po jego zakończeniu losowania Państwa dane zostaną usunięte. Imię i Nazwisko osób które otrzymają voucher zostaną przekazane organizatorowi zlotu Food Tracków w celu wydania kuponów uprawniających do otrzymania darmowego dania.

Start imprezy w sobotę o godzinie 10.00, zakończenie w niedzielę o 20.00.

Zobacz też: Dzień Dziecka w Redzie

Strefę food tracków organizuje organizacja „Futraki”, która współpracuje z prawdziwymi pasjonatami kulinariów – miłośnikami poszczególnych regionów świata wraz z Fabryką Kultury w Redzie.

Redę odwiedzą m.in.:

Frytka Belgijska Tadam – pyszne frytki!
GarTruck – świetne dania jednogarnkowe!
Rubicon Coffee – pyszna kawa i shake’i!
Le mini lemoniada – lemoniada molekularna!
Burger Byku – kozackie burgery!
Farsz Food- BAO – azjatyckie bułeczki bao!
Żar-Łok Foodtruck – pizza z pieca opalanego drewnem!
Ruloniki – lody tajskie – Przepyszne lody tajskie!
Dirty Sandwich – sandwiche z długopieczoną wołowiną!
Outside Mobilna Kawiarnia – desery lodowe i gofry!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/415747245512945/

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

Dodaj Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz