Aktualności Atrakcje

Lego w aquaparku – wystawa klocków

Wielka wystawa klocków Lego w Aquaparku w Redzie. To kolejna atrakcja redzkiego Aquacentrum, mająca przyciągnąć turystów odwiedzających półwysep helski.

W aquacentrum powstaje wielka wystawa autorskich budowli z klocków Lego. Udało nam się zrobić kilka zdjęć podczas montażu lego w aquaparku.

Setki tysięcy klocków, wielka wyspa z miastem, górą i wioską z epoki o powierzchni 25 metrów kwadratowych. Dziesiątki modeli budynków, pojazdów, rekonstrukcji bitew, scena z życia polskiej rodziny i oczywiście aquapark. To tylko niektóre z konstrukcji jakie będziemy mogli zobaczyć na wystawie klocków Lego w redzkim aquaparku, nad którą pracowało blisko 30 osób z całego kraju. Na wystawie nie znajdziecie, ani jednego zestawu z pudełka, wszystkie konstrukcje zostały zbudowane od zera przez członków stowarzyszenia Zbudujmy.to

Długi weekend w aquaparku

Wystawę klocków Lego będzie można zobaczyć od 15 czerwca (Boże Ciało) do końca wakacji. W długi weekend (15, 16 czerwca) aquapark w Redzie jest czynny w godz. 8:00 do 23:00 i obowiązuje taryfa specjalna (bilet rodzinny 90zł, normalny 3h 45zł, ulgowy 35zł)  Warto się pospieszyć, ponieważ od 26 czerwca wchodzi cennik wakacyjny (bilet rodzinny 120zł, normalny 3h 60zł, ulgowy 50zł)

Klockolandia

Wystawa jest czynna w godz. 10:00 – 20:0, cena biletu 15zł

Aquapark w Redzie istnieje już blisko rok, stał się główną atrakcją miasta, która przyciąga kolejne atrakcje, takie jak Papugarnia, Jumpcity Rumia, Park powrotu do przeszłości czy istniejąca od dawna i jedna z największych hodowli kaktusów w Rumi.

 

Tematy
Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

3 komentarze

Tutaj napisz swój komentarz