Biznes

Lego, papier i rękodzieło w Redzie, czyli Papiero-LEGOwnia

Od kilku miesięcy istnieje w Redzie nietypowy sklep – Papiero-LEGOwnia. Jego działalność opiera się głównie na sprzedaży markowych klocków LEGO, ale także i polskich klocków – Cobi.

Oprócz znanych serii są tu dostępne gadżety LEGO, takie jak: pojemniki, breloki, latarki, plafony. Kolejną użyteczną działalnością sklepu jest skup używanych klocków LEGO. Dzieci mogą sprzedać swoje zestawy, figurki, a zakupić inne – na przykład takie, których od lat nie ma w sprzedaży w innych sklepach, albo kupić brakujące pojedyncze elementy. W Papiero-LEGOwni przygotowano także miejsce do zabawy dla dzieci i nie tylko dla nich☺. Można razem przysiąść i na chwilę zapomnieć się w klockowym budowaniu.

Papiero-LEGOwnia ma w ofercie również artykuły papiernicze i piśmiennicze wysokiej jakości. W sklepie nie ma bariery w postaci np. lady, a więc wszystko można sprawdzić, dotknąć, obejrzeć… Sprzedawane są produkty takich firm, jak: KOH-I-NOOR, Staedtler, Pentel, Interdruk czy Colorino. Dużo artykułów służy kreatywnym pracom: serwetki, papier do scrapbookingu, filc, dziurkacze, farby.

Kreatywni znajdują tu miejsce dla swoich prac. Bo w Papiero-LEGOwni można kupić rękodzieło –przedmioty unikatowe, jedyne w swoim rodzaju, malowane, zdobione techniką decoupage, maskotki i torebki, a także kosze, pudełka z wikliny papierowej czy poduszki zrobione na szydełku – wszystkie wykonane przez lokalnych artystów. Wiele przedmiotów nawiązuje wzornictwem do tradycji kaszubskich.

Zapraszamy na Łąkową 58 (vis-a-vis MOSiR) oraz na stronę FB: www.facebook.com/PapieroLEGOwnia.

Reklama

Reklama

Artykuł sponsorowany to obecnie najefektywniejsza forma reklamy. Zapytaj o ofertę reklama@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

15 komentarzy

Tutaj napisz swój komentarz