Moja Reda » Na sygnale » Pościg za kierowcą pod wpływem narkotyków

Pościg za kierowcą pod wpływem narkotyków

Przez kilka kilometrów policjanci ścigali kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli. Jak się okazało, mężczyzna był pod wpływem narkotyków. Na jednej z ulic Redy, kierowca opla nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać.

To miała być rutynowa kontrola, W sobotnią noc 25 marca mundurowi z Redy próbowali zatrzymać do kontroli kierowcę opla, ten jednak zamiast zatrzymać się, przyspieszył i zaczął uciekać. Po kilku kilometrach pościgu samochód został zatrzymany w Wejherowie na ul. Przemysłowej przez policjantów z Wejherowa i Redy. Policjanci szybko odkryli powód ucieczki, badanie narkotestem wykazało, że 22-letni kierowca był pod wpływem środków odurzających.

W sobotę przed północą policjanci z Redy chcieli zatrzymać kierowcę opla vectra do kontroli drogowej, jednak ten przyspieszył i zaczął uciekać, więc mundurowi ruszyli za nim w pościg. – informuje policja

Ponadto w trakcie kontroli pojazdu okazało się, że pasażerowie opla vectry 21-latek i 24-latka posiadali przy sobie marihuanę oraz amfetaminę. Kierowca został zatrzymany do wyjaśnienia i spędził dwie noce w policyjnym areszcie.

Wczoraj 22-letni kierowca oraz dwoje pasażerów usłyszało zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Ponadto kierowca usłyszał zarzut udzielania narkotyków. Posiadanie narkotyków oraz udzielnie narkotyków innej osobie jest zagrożone karą pozbawienia wolności do 3 lat.

O autorze

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

4 komentarze

Tutaj napisz swój komentarz

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj newsletter!

Email marketing powered by FreshMail