Pościg za kierowcą pod wpływem narkotyków

Przez kilka kilometrów policjanci ścigali kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli. Jak się okazało, mężczyzna był pod wpływem narkotyków. Na jednej z ulic Redy, kierowca opla nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać.

To miała być rutynowa kontrola, W sobotnią noc 25 marca mundurowi z Redy próbowali zatrzymać do kontroli kierowcę opla, ten jednak zamiast zatrzymać się, przyspieszył i zaczął uciekać. Po kilku kilometrach pościgu samochód został zatrzymany w Wejherowie na ul. Przemysłowej przez policjantów z Wejherowa i Redy. Policjanci szybko odkryli powód ucieczki, badanie narkotestem wykazało, że 22-letni kierowca był pod wpływem środków odurzających.

W sobotę przed północą policjanci z Redy chcieli zatrzymać kierowcę opla vectra do kontroli drogowej, jednak ten przyspieszył i zaczął uciekać, więc mundurowi ruszyli za nim w pościg. – informuje policja

Ponadto w trakcie kontroli pojazdu okazało się, że pasażerowie opla vectry 21-latek i 24-latka posiadali przy sobie marihuanę oraz amfetaminę. Kierowca został zatrzymany do wyjaśnienia i spędził dwie noce w policyjnym areszcie.

Wczoraj 22-letni kierowca oraz dwoje pasażerów usłyszało zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Ponadto kierowca usłyszał zarzut udzielania narkotyków. Posiadanie narkotyków oraz udzielnie narkotyków innej osobie jest zagrożone karą pozbawienia wolności do 3 lat.

O autorze

Redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

4 komentarze

Tutaj napisz swój komentarz

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj newsletter!

Email marketing powered by FreshMail