Biedronka przy Jana Pawła zamknięta na ponad miesiąc. Będzie remont

Najstarsza Biedronka w Redzie będzie wyremontowana. To już drugi sklep tej sieci, który doczekał się modernizacji w tym roku.

Sklep Biedronka przy ulicy Jana Pawła II od 10 września będzie zamknięty na około 6 tygodni, jednak na obecnym etapie inwestor nie chce wskazywać dokładniej daty otwarcia obiektu po remoncie. W tym czasie wnętrze marketu i jego wyposażenie, które było już dość wiekowe zostanie gruntownie zmodernizowane oraz powiększone. Sam remont trwa już od kilku tygodni, w tym czasie odmalowano już elewację oraz dobudowano nową rampę na tyłach sklepu.

W ramach remontu m.in. zostanie powiększona powierzchnia sali sprzedaży o ok. 80 m2, zmieni się funkcjonalny układ sklepu na bardziej przyjazny dla klienta, nastąpi wymiana regałów chłodniczych oraz zostanie odświeżona elewacja budynku. – informuje Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A. Warto wspomnieć, że w tym roku w Redzie została wyremontowana także placówka przy ul. Obwodowej 27. Remonty w obu lokalizacjach wpisują się w nasze plany bieżącej modernizacji sklepów na terenie całego kraju. W ubiegłym roku unowocześnionych zostało ponad 220 placówek – dodaje rzecznik prasowy JMP S.A.

Według nieoficjalnych informacji sklep będzie ponownie otwarty pod koniec listopada.

Trwa budowa nowej Biedronki przy ul. Puckiej

Przy skrzyżowaniu ulic Puckiej oraz Wejherowskiej w miejscu dawnego ogrodnictwa Wróbla powstaje niewielkie centrum handlowe, w którym znajdzie się kolejna Biedronka w Redzie. Po jej otwarciu zostanie prawdopodobnie zamknięty sklep przy ul. Gdańskiej (w dawnej Jubilatce). – Ze względów biznesowych nie możemy jednak na obecnym etapie przekazać bliższych informacji dotyczących tej inwestycji – informuje rzecznik Biedronki

Tagi

O autorze

Redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

24 komentarze

Tutaj napisz swój komentarz

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj newsletter!

Email marketing powered by FreshMail