Aktualności Edukacja

Klub Rodzica Bobo Reda zaprasza

Bobo Reda czyli Klub Rodzica działający przy Fabryce Kultury zaprasza na cotygodniowe spotkanie. Tym razem będzie poświęcone pierwszej pomocy dla dzieci i niemowląt.

Od lutego br. przy Fabryce Kultury (Miejski Dom Kultury w Redzie) działa Klub Rodzica BoboReda. Na spotkaniach odbywających się zwykle we wtorki są zapraszani ciekawi goście, a rodzice mają okazję wymiany doświadczeń (i ciuszków ;). Do tej pory BoboRedę odwiedzili m.in. Pani Lidia Żak pedagog i dyrektor przedszkola Akademia Pana Kleksa, mgr Alicja Kłos fizjoterapeutka która opowiedziała o ergonomii ruchu z maluszkiem. Na spotkaniach są też poruszane tematy wyłącznie dla Pań, np. odbyło się spotkanie z Pani Martą Dorobą, która poprowadziła warsztaty z pielęgnacji cery, uczyła jak zrobić szybki makijaż. Opisaliśmy jedynie niewielką część zajęć, które odbywają się podczas mitingów BoboReda, więcej informacji znajdą Państwo na stronie  https://www.facebook.com/klubrodzicaboboreda

Najbliższe spotkanie odbędzie się 29 września o godz. 10:00, Fabryka Kultury, ul. Łąkowa 59a, Reda. Zapraszamy

Foto: BoboReda

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

1 Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz

  • Szkoda ze takie spotkania odbywaja sie o godz 10. Dla mam ktore wrocily juz do pracy sa nieosiagalne choc bardzo chcialybysmy z coreczka bywac. Napewno duzo mam kozystaloby z popoludniowej mozliwosci spotkania innych mam.