Aktualności

Utrudnienia w ruchu na ul. Gdańskiej – Budują przystanek autobusowy

W tym i przyszłym tygodniu przygotujcie się na korki w godz. 6-13 na ul Gdańskiej w kierunku Wejherowa. Wszystko przez budowę przystanku autobusowego "ul. Łąkowa"

W końcu doczekaliśmy się mocno opóźnionej realizacji przystanku autobusowego “ul. Łąkowa”, według informacji z U.M. Reda prace mają potrwać od 11 do 15 oraz od 18 do 19 czerwca w godzinach 6 – 13. W tym czasie będzie zamknięty jeden pas ruchu w kierunku Wejherowa.

Przypomnijmy, że obecny tymczasowy przystanek został przeniesiony na przeciw Polo Marketu z wysokości OSP Reda w ramach przebudowy skrzyżowania ul. Puckiej z ul. Gdańską. Pierwotnie nowy przystanek miał powstać na początku roku, jednak prywatny inwestor, który jest odpowiedzialny za tą budowę miał problemy z znalezieniem wykonawcy.

Budowa przystanku to jeszcze nie koniec prac powiązanych z przebudową skrzyżowania ul. Puckiej i Gdańskiej. Kolejnym opóźnionym etapem będzie przebudowa skrzyżowania ul. Łąkowej z ul. Gdańską gdzie ma być zamontowana m.in. sygnalizacja świetlna. Ta inwestycja miała być gotowa przed wakacjami, ale już wiadomo, że prace najwcześniej rozpoczną się tuż po nich.

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

Dodaj Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz