Utrudnienia w ruchu na ul. Gdańskiej – Budują przystanek autobusowy

W tym i przyszłym tygodniu przygotujcie się na korki w godz. 6-13 na ul Gdańskiej w kierunku Wejherowa. Wszystko przez budowę przystanku autobusowego "ul. Łąkowa"

W końcu doczekaliśmy się mocno opóźnionej realizacji przystanku autobusowego “ul. Łąkowa”, według informacji z U.M. Reda prace mają potrwać od 11 do 15 oraz od 18 do 19 czerwca w godzinach 6 – 13. W tym czasie będzie zamknięty jeden pas ruchu w kierunku Wejherowa.

Przypomnijmy, że obecny tymczasowy przystanek został przeniesiony na przeciw Polo Marketu z wysokości OSP Reda w ramach przebudowy skrzyżowania ul. Puckiej z ul. Gdańską. Pierwotnie nowy przystanek miał powstać na początku roku, jednak prywatny inwestor, który jest odpowiedzialny za tą budowę miał problemy z znalezieniem wykonawcy.

Budowa przystanku to jeszcze nie koniec prac powiązanych z przebudową skrzyżowania ul. Puckiej i Gdańskiej. Kolejnym opóźnionym etapem będzie przebudowa skrzyżowania ul. Łąkowej z ul. Gdańską gdzie ma być zamontowana m.in. sygnalizacja świetlna. Ta inwestycja miała być gotowa przed wakacjami, ale już wiadomo, że prace najwcześniej rozpoczną się tuż po nich.

O autorze

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

Dodaj Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj newsletter!

Email marketing powered by FreshMail