Styl Życia

Kosze prezentowe – sztuka zjednywania ludzi

Kosze prezentowe są oryginalnym sposobem na pogłębienie relacji z pracownikami, partnerami biznesowymi lub klientami. Stanowią doskonałą inwestycję w wizerunek firmy.

Partnerzy biznesowi i klienci, którzy zostaną obdarowani koszem z prezentami, z pewnością docenią taki gest. Będzie to dla nich wyraźny sygnał, że ich wkład we wzajemną współpracę stanowi dla firmy dużą wartość. Jest to także idealny sposób, aby przekazać obdarowanym, że ma się nadzieję na dalszą współpracę. Służy to budowaniu pozytywnego wizerunku firmy oraz długoterminowych relacji w biznesie.

Pracownicy, którzy otrzymują kosze prezentowe mają tendencję, aby w większym stopniu utożsamiać się z celami firmy. Dzięki temu wzrasta ich produktywność oraz lojalność. Zadowolenie obdarowanych pozwala także na rozładowanie napięć w zespole oraz pogłębienie relacji między jego członkami.

Kiedy warto obdarować koszami prezentowymi?

Istnieje mnóstwo okazji, kiedy warto wykorzystać kosze prezentowe. Idealnym okresem jest Boże Narodzenie, kiedy to w naturalny sposób ludzie wzajemnie się obdarowują. Ale istnieje o wiele więcej możliwości wysłania komuś takiego podarunku.

Oto lista okazji, z jakich można wysłać kosze prezentowe:

 • Boże Narodzenie, Wielkanoc.

 • Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn.

 • Podziękowanie za długoletnią współpracę.

 • Uczczenie faktu zawarcia umowy z klientem biznesowym.

 • Rocznica funkcjonowania firmy, otwarcie nowego oddziału lub inne ważne wydarzenie.

 • Nagroda dla pracowników za wyniki, opiekę nad projektem lub staż pracy.

 • Wynagrodzenie klientowi braku satysfakcji z usług świadczonych przez firmę.

 • Motywowanie pracowników w trudnym okresie, kiedy są bardzo obciążeni pracą.

Oczywiście takich okazji może być o wiele więcej. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie na próbę, jaki efekt przyniesie wysłanie kilku koszy swoim klientom lub najcenniejszym pracownikom. Wiele firm uczyniło obdarowywanie koszami prezentowymi stałym elementem swojej działalności. Nie traktują one ich zakupu jako wydatku, ale inwestycję, która wielokrotnie się zwróci. Rzeczywiście, praktycznie zawsze reakcje partnerów biznesowych są bardzo pozytywne.

Zawartość koszy prezentowych

Dużą zaletą koszy prezentowych jest ich uniwersalność. Są one skomponowane w taki sposób, że ich zawartość będzie podobać się praktycznie każdej osobie. Wszystkie elementy koszy są zapakowane w elegancki sposób. Gustowne dekoracje od razu przywodzą odczucie, że ma się do czynienia z produktami luksusowymi. Brak jest jakichkolwiek osobistych prezentów, które mogłyby postawić obdarowanego w niekomfortowej sytuacji. W przypadku wysyłki do zagranicznych partnerów, brane są pod uwagę panujące w danym kraju zwyczaje.

Przykładowa zawartość koszy z prezentami:

 • Aromatyczne kawy i herbaty.

 • Różne rodzaje win, likierów, whisky.

 • Czekolady, wymyślne ciasteczka, praliny i bakalie.

 • Wysokiej jakości drobiazgi jak: zaparzacz do herbaty, foremki do ciasteczek, ozdobne ściereczki i inne dekoracje.

Kosze prezentowe nigdy nie zawierają produktów ogólnodostępnych, które pochodzą z niższej półki. Wszystkie prezenty są starannie dobrane i o najwyższej jakości. Przysmaki pochodzą z najlepszych cukierni, a wiele z nich jest wytwarzanych ręcznie. Dobierane alkohole są polecane przez uznanych w branży specjalistów.

Wygląd koszy

Dekoracje koszy z prezentami są przygotowywane przez wykwalifikowane osoby, o głębokim poczuciu stylu i smaku. Pierwsze wrażenia osób, które otrzymały kosze prezentowe odnoszą się do ich przepięknego wyglądu i eleganckich zdobień. Dzięki dbałości o każdy detal, efekt końcowy jest doskonały. Poszczególne ozdoby są spójne i współgrają z zawartością koszy. Oferta jest odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Warto zapoznać się z ofertą koszy prezentowych przygotowaną przez firmę Nobilia.

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

1 Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz