Styl Życia

Tradycyjne czy oryginalne zaręczyny – na co się zdecydować?

Są takie chwile, które pozostają we wspomnieniach do końca życia. Na pewno na pierwszym miejscu jest dzień ślubu, kiedy obie strony ślubują dozgonną miłość. Na drugim pojawiają się najczęściej zaręczyny, które również stanowią poważne przeżycie emocjonalne. Nic więc dziwnego, że zdecydowana większość osób ze szczegółami planuje tę chwilę, by była wyjątkowa i magiczna.

Chociaż wielu Panów szuka prostej recepty na to, by zorganizować idealne zaręczyny, nigdzie takiej nie znajdą. Wpływ na to ma szereg czynników i nie zawsze sprawdzone przez innych sposoby będą najlepsze. Zaręczyny muszą być przede wszystkim naturalne, niewymuszone i bez żadnej sztuczności. A to znaczy, że nie można  robić nic na siłę.

Oryginalne czy tradycyjne?

Temperament i osobowość każdego człowieka są inne. Dlatego też wybranka serca może marzyć o innych zaręczynach niż siostra czy koleżanka. Nie można tego pominąć podczas planowania. W przeciwnym razie w miejscu zachwytu może pojawić się skrępowanie czy wręcz zawód. Jeśli kobieta ma dość zwariowaną i otwartą osobowość, można pokusić się o to, by zaręczyny też takie były. Lot balonem czy skok ze spadochronem to ekstremalne pomysły. Jednak może to być też niespodziewany występ na scenie w klubie czy wyjazd w wymarzone miejsce.

Jednak nie każda kobieta lubi tak mocną dawkę adrenaliny lub też uzewnętrznianie uczuć w miejscach publicznych, więc niekoniecznie oryginalne zaręczynyna takim poziomie będą czymś, czego by chciała. Może woli coś spokojnego jak kolacja w restauracji lub plaża w blasku gwiazd? To również może zrobić wrażenie. Romantyczne dusze często wolą tradycyjne rozwiązania.

A gdyby to połączyć?

Zastanawiając się nad tym, czy lepiej postawić na tradycyjne, czy oryginalne zaręczyny, można pomyśleć w jaki sposób obie te opcje da się połączyć – to znaczy zapewnić nietuzinkową oprawę czemuś, co jest już znane. Przykładem miejsc, które zapewniają oryginalne przeżycia są hotele tematyczne, które charakteryzuje motyw przewodni. Wyobraźmy sobie miejsce nawiązujące do „Alicji w Krainie Czarów”, w którym na każdym kroku dotyka nas atmosfera tajemnicy i niesamowitego, baśniowego świata.

Prawda, że brzmi ciekawie? Co więcej, wcale nie trzeba sobie tego miejsca wyobrażać, bo istnieje naprawdę – jest nim hotel Quadrille z Gdyni, który zabiera swoich klientów do prawdziwej Krainy Czarów. Hotel ten powstał w pięknym starym zamku, a już po wejściu można poczuć się tak, jakby się wkroczyło do innego wymiaru. Każda kobieta choć przez chwilę w dzieciństwie marzyła, by być księżniczką. Dlaczego więc nie miałaby się tak poczuć w dniu zaręczyn? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – https://quadrille.pl/oferta/zareczyny-walentyny/.

Gwarancja chwili idealnej

Warte uwagi jest to, że, kiedy zaręczyny odbędą się w hotelu dla dorosłych, to uniknie się wpadki związanej z przebiegającym lub krzyczącym maluchem. Podczas romantycznej kolacji panować będzie spokój i intymna atmosfera. Dyskretna obsługa na życzenie może zapewnić dodatkowe atrakcje i oprawę. I tak zaręczyny mogą się na przykład odbyć przy akompaniamencie muzyki na żywo.

W fantastyczny nastrój narzeczonych wprowadza czekająca na nich niespodzianka w pokoju, nastrojowy stolik w hotelowej restauracji i bukiet kwiatów. Wszystko to razem sprawi, że ten dzień będzie się pamiętało na bardzo długo. To jedna z tych propozycji, która zachwyci niemal każdą kobietę.

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

Dodaj Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz