Styl Życia

Usuwanie zmarszczek. Nowoczesne zabiegi medycyny estetyczne czekają także w Gdyni

Dzięki zabiegom medycyny estetycznej można skutecznie poprawić kondycję skóry i nadać jej młodszy, wypoczęty wygląd. Teraz z takich procedur można skorzystać także w gabinetach medycyny estetycznej działających w Gdyni.

Gabinety medycyny estetycznej mogą zaoferować swoim klientom dostęp do szerokiej gamy zabiegów, które skoncentrowane są na estetyce skóry twarzy, ciała, włosach. Zdecydowanie największym powodzeniem cieszy się usuwanie zmarszczek  – http://laserline.pl/usuwanie-zmarszczek/ Jakie zabiegi skoncentrowane na likwidacji zmarszczek są najbardziej skuteczne? Jakie dają efekty? Sprawdź teraz!

Medycyna estetyczna – skuteczne zabiegi usuwania zmarszczek

W dobrych gabinetach medycyny estetycznej klienci uzyskują dostęp do pełnej palety procedur skoncentrowanych na usuwaniu oznak starzenia – zmarszczek, wiotkości skóry, opadającego owalu twarzy, nadmiernej suchości cery. Lekarz medycyny estetycznej może wówczas zasugerować takie, które będą mogły przynieść optymalne efekty i nadać skórze młodzieńczy wygląd.

Usuwanie zmarszczek – botoks

To najbardziej popularny zabieg skoncentrowany na usuwaniu zmarszczek, a dokładnie zmarszczek mimicznych. Polega na ostrzykiwaniu zmarszczek botoksem – toksyną botulinową, która miejscowo poraża przewodnictwo nerwowo-mięśniowe i wygładza zmarszczki. Zabiegi tego typu dają efekty widoczne przez około 3-6 miesięcy. Następnie można je powtarzać.

Usuwanie zmarszczek – kwas hialuronowy

W tym przypadku zbieg polega na wstrzykiwaniu w skórę kwasu hialuronowego. To naturalny związek znajdujący się w skórze, który odpowiada za jej nawilżenie. Działa jak wypełniacz – skutecznie likwiduje zmarszczki starcze. Efekty zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego widoczne są przez około 12 miesięcy. Można także wykonać go ponownie wtedy, gdy rezultat nie jest już widoczny.

Usuwanie zmarszczek – wampirzy lifting

Zabieg znajdujący się pod tą nazwą bazuje na wykorzystaniu osocza bogatopłytkowego produkowanego z krwi pacjenta. Polega także na jego wstrzykiwaniu w skórę, co powoduje aktywowanie naturalnych procesów rewitalizacji i tym samym zmniejsza widoczność zmarszczek. Konieczne jest wykonanie serii zabiegów – efektu widoczne są przez około 12 miesięcy. Zmarszczki można usuwać także z wykorzystaniem innego rodzaju zabiegów, na przykład przez peelingi medyczne – chemiczne, mezoterapię, zabiegi z wykorzystaniem laserów, fal radiowych. Warto zatem udać się do dobrego gabinetu medycyny estetycznej, aby tam otrzymać kompleksową obsługę związaną z usuwaniem zmarszczek.

Reklama

Reklama

Artykuł sponsorowany to obecnie najefektywniejsza forma reklamy. Zapytaj o ofertę reklama@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

Dodaj Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz