Styl Życia

Ile zapłacimy za mieszkanie w Gdańsku?

Malowniczy Gdańsk to także idealne miejsce do zamieszkania. Jeśli chcesz mieć w pobliżu szumiące morze i cieszyć się świeżym powietrzem, do dyspozycji masz szeroką gamę ciekawych lokali. Z jakimi kosztami musimy się liczyć?

Jedni mieszkają w Gdańsku od urodzenia. Inni przeprowadzają się właśnie tutaj. Jeśli również myślisz o przeniesieniu się do Trójmiasta, możesz już teraz zapoznać się z różnymi ofertami deweloperów lub zdecydować się na lokal z rynku wtórnego.

Mieszkania na polskim wybrzeżu nie należą do tanich – cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród osób, które chcą osiąść tam na stałe, ale również wśród tych, które myślą o przyszłościowej inwestycji. Mieszkanie na wynajem nad Bałtykiem są bardzo dobrą inwestycją.

Sopot, Gdańsk i Gdynia mają do dyspozycji szeroką gamę interesujących lokali – są zarówno położone w pobliżu wybrzeża, jak i z dala od morza. Oczywiście, lokalizacja jest kluczem do wartości nieruchomości, dlatego za mieszkania na sprzedaż w dobrych punktach zapłacimy więcej.

W 2017 roku za jeden metr kwadratowy mieszkania w Gdańsku będziemy musieli zapłacić około 6,5 tysiąca złotych. Jeśli jednak mówimy o mieszkaniach w lepszej lokalizacji, doskonałych jako inwestycja, ceny są jeszcze wyższe. Ceny rosły w ciągu ostatnich lat, ponieważ w 2013 roku musieliśmy zapłacić za jeden metr kwadratowy około 5,7 tysiąca złotych.

Eksperci wskazują, że w najbliższym czasie ceny także mogą iść w górę, dlatego to dobra okazja do zakupu nieruchomości. Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż Gdańsk to wiele interesujących propozycji dla wymagających inwestorów. Największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania o mniejszym metrażu. Świetnie nadają się do wynajmu i można je łatwo sprzedać, jeśli chcemy odzyskać pieniądze.

Z ofertami z rynku pierwotnego i rynku wtórnego możemy zapoznać się już teraz na stronach internetowych – w serwisach ogłoszeniowych oraz na stronach internetowych firm deweloperskich. W poszukiwaniu odpowiednich lokali można udać się również na targi nieruchomości organizowane regularnie w Trójmieście.

Redakcja

redakcja

Masz dla nas newsa? napisz redakcja@moja-reda.pl lub zadzwoń 794 040 777

Dodaj Komentarz

Tutaj napisz swój komentarz